رای به سایت :
1547
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج الغدیر
جمعه 23 آذر 1397 -
همایش بسیج، عزت، اقتدار، قانون مداری و رعایت حقوق شهروندی برگزار شد
گزارش تشریحی/

همایش بسیج، عزت، اقتدار، قانون مداری و رعایت حقوق شهروندی برگزار شد

به گزارش بسیج پرس؛
calendar
تاریخ : 1396/10/23 - 13:33
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج الغدیر، حجت الاسلام و المسلمین فراتی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران در همایش بسیج، عزت، اقتدار، قانون مداری و رعایت حقوق شهروندی گفت: احساسات و عواطف شخصی را کنار بگذارید و با قاطعیت رای دهید. مقام معظم رهبری مسایل را طوری می بینند که احساسات و عواطف شخصی را کنار می گذارند و با تدبیر تصمیم گیری می فرمایند.

وی خاطرنشان کرد: در نهج البلاغه هفتاد و نه نامه وجود دارد که به افراد شناخته شده ای نوشته شده مانند نامه ای که امیر المومنین به فرزند یکی از شهدا که مسیولیت استانداری را داشت، نوشتند و گقتند اگر تخلفات تو صحت داشته باشد بند کفشت نزد من بیش از تو ارزش دارد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران تصریح کرد: یکی از مشکلات کنونی، مشکل عدم نظارت است. من میدانم که شما عزیزان به فرامین مقام معظم رهبری پایبند هستید. شخص رهبری بر پرونده ها نظارت می کنند و اجرای قانون و احکام را پیگیری می فرمایند. فتنه اخیر از هشتاد و هشت و هفتاد و هشت بزرگتر بود.

وی در پایان گفت: با مدیریت درست، از وقایعی که موجب حداکثر سو استفاده دشمن میشد جلوگیری شد.  مقام معظم رهبری میفرمایند طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده ها، خود یک فساد است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 453


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج الغدیر        شمیرانات        لواسان        رودبار قصران        لواسان بزرگ        سردار یزدی                            

مطالب مرتبط