رای به سایت :
60
محبوب
حوزه 161 کمیل بن زیاد
ناحیه مقاومت بسیج الغدیر
چهارشنبه 29 اسفند 1397 -
خروج از تعهد ام پی تی و بازگرداندن فعالیت در مقابل خروج متعهدین از برجام
نمازجمعه رودبار قصران/

خروج از تعهد ام پی تی و بازگرداندن فعالیت در مقابل خروج متعهدین از برجام

امام جمعه وقت رودبار قصران در خطبه های این هفته خود متذکر گردید که در صورت لغو برجام ما هم از تعهدات خود خارج می شویم.
calendar
تاریخ : 1397/02/15 - 16:14
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 161 کمیل بن زیاد  ناحیه مقاومت بسیج الغدیر،

حجت الاسلام والمسلمین حسنی ظهر جمعه گذشته به تهدیدات دشمنان اشاره کرد و خاطر نشان نمود این تهدیدات توهماتی بیش نیست و از مسیولین خاستاریم تا در صورت لغو برجام توسط طرف مقابل ، غنی سازی و بازگشت دانشمندان به نحوه قبل در مسیر صلح آمیز هسته ای ادامه یابد .

در ادامه با یاد آوری شعار پر محتوای سال۹۷  اضافه کردند که ارتباط با مبادی ورود کالایی که در داخل تولید میشود حرام است . ما باید به یاد داشته باشیم دیگران به ما چیزی نمیدهند و اگر چیزی داریم و میخاهیم به دست آوریم فقط با تکیه بر توان خود و تقویت مثلث تولیدگر ، مردم و دولت است که امکان پذیر میشود . در مقابل حمایت مردم و تلاش تولیدگر جهت افزایش کیفیت ، ْ‌دولت هم موظف است جلوی کالای قاچاقی که جز از مبادی قانونی نمیگذرد را بگیرد .

نکته بعدی ایشان د ادامه خطبه ها تذکر به مسیولین برای دوری از آفت تجمل گرایی بود و عواملی را مثل عدم تحقق عدالت اجتماعی ، شکاف بین مردم و مسیولین ْ‌فساد و ویرانی جامعه ، نارضایتی مردم ، تغییر سبک زندگی مردم از تعالیم اسلامی به دنیای آلوده غرب ، ...... را از پیامد های این پدیده برشمردند و یاد آور شدند در بهبوهه اخبار جامه حواسمان به دخالتهای نابه جای افراد غیر متخصص و شاخص باشد چرا که این روزها دخالت دنباله رویان هالیوود و پیروان فروید و تجمل گرایان در مسائل مهم خصوصا امنیتی کشور مشاهده میشود و ممکن است اینگونه تفکرات و سبک زندگیشان برای مردم الگو قرار گیرد .

نباید یادمان برود که از اهداف اصلی انقلاب اسلامی حاکمیت اسلامی و حمایت از مستضعفین و پابرهنگان بود .

برخی از مسیولین و حاضران در صحنه نباید خستگی مردم از لفاظی و وعده دادن های پوچ را سبک بشمارند و آن را بی اهمیت ببینند چرا که این موضوع در صورت ادامه اعتماد مردم را به دولت و نمایندگانشان کمرنگ میکند

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19177
امید کمالیمطالب مرتبط