رای به سایت :
103
محبوب
حوزه 162 صدیقه طاهره
ناحیه مقاومت بسیج الغدیر
جمعه 23 آذر 1397 -
سوتی من و تو درباره وضعیت وضعیت شهر ایذه
سیاسی/

سوتی من و تو درباره وضعیت وضعیت شهر ایذه

در پی اعتراضات اخیر برخی افراد فرصت طلب شبکه ضدانقلاب من و تو از فرصت سوء استفاده و ادعای مضحکی را درباره سقوط شهر ایذه مطرح کرد.
calendar
تاریخ : 1396/10/14 - 20:25
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 162 صدیقه طاهره  ناحیه مقاومت بسیج الغدیر،

طی چندروز گذشته به بهانه گرانی ، در برخی استان ها ،تجمعاتی صورت گرفت. مردم به خیابان ها آمدند و شعارهایی در خصوص مطالبات خود سردادند.

در این میان برخی فرصت طلب ،  اوضاع را مناسب دیدند و به موج سواری پرداختند . آنها به جمع مردم آمدند و باسردادن شعارهای ضدانقلابی سمی در ایجاد نا امنی و آشوب داشتند.

شهر ایذه خوزستان نیز یکی از اهداف آشوبگران بود . آنها از تجمع تعدادی جوان در میدان مرکزی شهر سوءاستفاده و تلاش کردندتا با بزرگنمایی آن ، فضارا متشنج جلوه دهند . این موضوع بهانه ای شد تا برخی کانال ها با انتشار تصاویری ازاین تجمعات ، به شایعه سقوط این شهر دامن بزنند ؛شایعه ای که بلافاصله توسط فرماندار ایذه تکذیب شد . در همین راستا شبکه ضدانقلاب من و تو نیز ازفرصت بهره برد و دست به انتشار این شایعه زد و با ادعای ورود نیروهای سپاه برای بازپس گیری ایذه از راه دریایی هرچه بیشتر خود را مضحکه کرد . گویا : (من و تو) چندان هم به جغرافیای ایران مشرف نیست چرا که این شهر اصلا هیچ راهی به دریا ندارد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17869
نفیسه ونسازجومطالب مرتبط