تاریخ : پنجشنبه 14 دي 20:25
کد خبر : 634063
سرویس خبری : عکس خبری
 

سوتی من و تو درباره وضعیت وضعیت شهر ایذه

سیاسی/

سوتی من و تو درباره وضعیت وضعیت شهر ایذه

در پی اعتراضات اخیر برخی افراد فرصت طلب شبکه ضدانقلاب من و تو از فرصت سوء استفاده و ادعای مضحکی را درباره سقوط شهر ایذه مطرح کرد.

به گزارش قسم از حوزه 162 صدیقه طاهره  ناحیه مقاومت بسیج الغدیر،

طی چندروز گذشته به بهانه گرانی ، در برخی استان ها ،تجمعاتی صورت گرفت. مردم به خیابان ها آمدند و شعارهایی در خصوص مطالبات خود سردادند.

در این میان برخی فرصت طلب ،  اوضاع را مناسب دیدند و به موج سواری پرداختند . آنها به جمع مردم آمدند و باسردادن شعارهای ضدانقلابی سمی در ایجاد نا امنی و آشوب داشتند.

شهر ایذه خوزستان نیز یکی از اهداف آشوبگران بود . آنها از تجمع تعدادی جوان در میدان مرکزی شهر سوءاستفاده و تلاش کردندتا با بزرگنمایی آن ، فضارا متشنج جلوه دهند . این موضوع بهانه ای شد تا برخی کانال ها با انتشار تصاویری ازاین تجمعات ، به شایعه سقوط این شهر دامن بزنند ؛شایعه ای که بلافاصله توسط فرماندار ایذه تکذیب شد . در همین راستا شبکه ضدانقلاب من و تو نیز ازفرصت بهره برد و دست به انتشار این شایعه زد و با ادعای ورود نیروهای سپاه برای بازپس گیری ایذه از راه دریایی هرچه بیشتر خود را مضحکه کرد . گویا : (من و تو) چندان هم به جغرافیای ایران مشرف نیست چرا که این شهر اصلا هیچ راهی به دریا ندارد.سامانه متمرکز فضای مجازی سپاه تهران بزرگ